Home / Contact

Contact

BUCURESTI (Sediul Central)

A: Str. Arh. Louis Blanc nr. 1, Et. 6, Sector 1, 011751 Bucuresti

T: +40 21 230 4154 / +40 21 230 4085

F: +40 21 230 4085

E: contact@asigest.ro

Afla detalii:



Agentia Dorobanti

A: Calea Dorobantilor 102-110, Sector 1, Bucuresti

T: +4 0747 060 109

E: dorobanti@asigest.ro

Agentia Cluj-Napoca

A: Strada Lalelelor 11-1, Cluj-Napoca 400000

T: +4 0741 369 028

E: cluj@asigest.ro

Agentia Constanta

A.:Str. Stefan cel Mare nr. 2, Constanta

T: +4 0731 302 987

E: constanta@asigest.ro

 

Agentia Mures

A: str Gh. Doja nr 129/A (cladirea rosie la intersectia dintre Gh. Doja si str Alba Iulia), la etajul II
T: +4 0745 936 006
E: mures@asigest.ro

Agentia Oradea

A: Bd. Decebal, nr.1, bl C16, parter, Oradea

T: +4 0359 42 5512

E: oradea@asigest.ro

Agentia Pitesti

A: Str.Exercitiu, nr.194, Pitesti, jud Arges

T: +4 0746 218 968

E: pitesti@asigest.ro

Agentia Timisoara

A: Piaţa Victoriei 5, Sc. B, et. 1, Ap. 3, Timisoara

T: +40 256 200 111

E: timisoara@asigest.ro

Top