Home / Contact us

Contact us

BUCURESTI (Headquarter)

A: Duiliu Zamfirescu nr.8, S1, 011812 Bucuresti-ROMANIA

T: +40 21 230 4154 / +40 21 230 3993

E: contact@asigest.ro

Find out more:



    Agentia Cluj-Napoca

    A: Strada Lalelelor 11-1, Cluj-Napoca 400000

    T: +4 0741 369 028

    E: cluj@asigest.ro

    Agentia Constanta

    A.:Parter Hotel Maria, intrarea Str. Traian nr 98, biroul 6, Constanta

    T: +4 0722414918

    E: constanta@asigest.ro

    Agentia Mures

    A: str Gh. Doja nr 129/A (cladirea rosie la intersectia dintre Gh. Doja si str Alba Iulia), la etajul II
    T: +4 0745 936 006
    E: mures@asigest.ro

    Agentia Oradea

    A: Bd. Decebal, nr.1, bl C16, parter, Oradea

    T: +4 0359 42 5512

    E: oradea@asigest.ro

    Agentia Pitesti

    A: Str.Exercitiu, nr.194, Pitesti, jud Arges

    T: +4 0746 218 968

    E: pitesti@asigest.ro

    Agentia Timisoara

    A: Piaţa Victoriei 5, Sc. B, et. 1, Ap. 3, Timisoara

    T: +40 256 200 111

    E: timisoara@asigest.ro

    Top